Roszków
Roszków

Jubileusz 10-lecia Sołtysa


10 lat minęło od momentu wybrania Józefa Staś na sołtysa Roszkowa.

Na początku obawiał się tej funkcji ze względu na odpowiedzialność, młody wiek i brak w tym zakresie doświadczenia. Jednak przychylność wielu osób, współpraca ze świetlicą, z organizacjami, które prężnie działają w Roszkowie spowodowały, że wspólnie podejmowaliśmy wiele działań, które w efekcie zmieniły naszą wioskę.

Roszków jest coraz piękniejszy, wiele ciekawych rzeczy dzieje się u nas, czego dowodem są opinie
o Roszkowie wśród mieszkańców naszej gminy i nie tylko. Nasz Roszków jest widoczny w lokalnej prasie, w Internecie, wygrywał w wielu konkursach, liczni mieszkańcy są nagradzani w konkursach gminnych, powiatowych i międzynarodowych. Roszków rozwija się, ale jest to wszystko możliwe dzięki pomocy wszystkich mieszkańców, tych, którzy działają w organizacjach społecznych: KGW, OSP, Radzie Parafialnej, Radzie Sołeckiej, tych, którzy pomagają w organizacji naszych imprez: przy transporcie, stawianiu namiotu, biorą udział w naszych pięknych korowodach dożynkowych, w programach artystycznych, pracują na stoiskach, pieką kołocz, przynoszą produkty do pieczenia kołocza, przynoszą losy na loterię i ją organizują albo brali udział w wystawie szopek.

Ważni są dla nas sponsorzy, którzy chętnie wspomagają nasze działania finansowo i rzeczowo
np. nagłośnienie, muzyka, bez ich wsparcia nasze imprezy nie miałyby takiego poziomu.

W imieniu sołtysa wszystkim mieszkańcom serdecznie dziękujemy za pomoc, współpracę, życzliwość, za dobre słowo, a jeżeli kogoś w czymkolwiek uraził bądź nie wszystko udało się załatwić to po prostu przepraszamy.ZDJĘCIA
Roszków
Copyright 2011 by www.roszkow.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
stat4u