Turniej tenisa stołowego Zobacz zdjęcia

Dnia 24.01.2020r. na zakończenie ferii zimowych w świetlicy w Roszkowie odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Sołtysa Roszkowa. Udział w turnieju wzięło 20 uczestników, nie tylko z Roszkowa, ale również innych miejscowości, podzielonych na 4 kategorie wiekowe. W pierwszej kategorii klasy I – IV Puchar Sołtysa zdobył Kamil Kramarczyk, a tuż za nim na podium stanął Filip Ciszowiec oraz Tomasz Glenc. W kategorii klas V – VII pierwsze miejsce, a tym samym Puchar Sołtysa zdobyła Faustyna Kegel, a za nią na podium stanął Paweł Hejduczek. Najwięcej jednak emocji dostarczyło na starcie młodzieży i dorosłych. Po morderczej walce Puchar w kategorii młodzieżowej zdobył Samuel Staś, drugie miejsce zajął Wiktor Krupa, a trzecie miejsce Aron Staś. W emocjonującej walce dorosłych Puchar Sołtysa wygrał Marek Adamiec, a na podium za nim stanął Tomasz Krupa, a trzecie miejsce zajął Rajmund Bugla. Dla wszystkich uczestników turnieju czekał słodki poczęstunek oraz nagrody zasponsorowane przez Sołtysa Roszkowa i Annę Furtok.