Mikołaj 2011 Zobacz zdjęcia

Roszkowski „Kot w butach”

„Jestem kotem, który gada,
kotem, który buty nosi,
Bajki pięknie opowiada,
gdy ktoś grzecznie go poprosi.”

Taki gadający kot w butach odwiedził dzieci w mikołajkowe popołudnie, rodzice i babcie świetnie bawili się na scenie, a dzieci dumne, bo dorośli bawią się razem z nimi. Jak trudno zwyciężyć tremę, wiedzą
ci, którzy już to przeżyli. Jestem pełna podziwu dla odważnych osób, wnoszą w nasze spektakle wiele własnej inwencji, a kostiumy są rewelacyjne. Do końca jako reżyser nie wiem jak ubrani będą aktorzy. Jestem spokojna, bo zawsze i tym razem jest to strzał w dziesiątkę. Wychodzą na scenę i błyszczą jak prawdziwe sceniczne gwiazdy. Piękne, kolorowe kostiumy, do tego odpowiedni makijaż. Dla dzieci szczególnie, ale i dla dorosłych ważna jest bajkowa sceneria, z tym to różnie bywa, bo możliwości techniczne są ograniczone. Błyszczące oczy dzieci mówiły, że było dobrze. Bardzo sympatyczny był odbiór wśród gości z „Pałacu Różanego” z Krzyżanowic i ich wspaniałe zachowanie wobec św. Mikołaja, duże brawa. Cieszymy się, że po raz kolejny była z nami rodzina Państwa Kruppa z Krzyżanowic.

Już tradycyjnie wsparli nas sponsorzy. Pięknie wszystkim dziękuję za poświęcony czas, za świetną zabawę, za włożoną pracę, za rzeczowe wsparcie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *