Oktoberfest Zobacz zdjęcia

Biesiada rodzinna to już kolejna nasza impreza środowiskowa, zapoczątkowana przez Grupę Odnowy Wsi w 2007 roku, która na stałe wpisała się w nasz kalendarz imprez, za każdym razem o innym charakterze.

Tym razem pod hasłem rytmów świata. Nasz zespół taneczny „Roszkowianki” zaangażował się w przygotowanie całej imprezy zarówno od strony organizacyjnej, artystycznej jak i obsługi.

Wiele osób dodatkowo zaoferowało swoją pomoc w przygotowaniu ciast, dekoracji, zgromadzeniu strojów, obsługi muzycznej. Tylko zespołowe działanie może być skuteczne. Po raz kolejny nasze panie pokazały, że można dobrze bawić się, łącząc pożyteczne -”wyginaj śmiało ciało” z przyjemnym. Kilka godzin ćwiczeń, perypetie ze strojami, trochę tremy i piękny pokaz tańców słowiańskich, paryskich, bawarskich do tego odpowiedni wystrój, humor, dobra muzyka i zabawa do rana, bardzo udana. Tort „kuflowy” był drogi, ale bardzo smaczny.

Osoby wspierające to: Teresa Kasza, Elwira Kegel, Ewa Staś, Patrycja Friedek, Patrycja Riedel, Marta Janik, Beata Riedel, Ola Stępień, Kamila Riedel, Damian Stępień, Józef Staś, Gabriela Sypień, Krystyna Gajda, Mirela Bugdol, Beata Górka, Joachim Urbaniec, Renata Riedel, Janusz Duda, Ilona Pospiszyl, Karina Dąbrowska, Robert Wróbel, Michał Bugla i prowadząca Maria Riedel.

Mimo wcześniejszych innych planów, decyzją wszystkich zysk z tej imprezy został przekazany na chore dziecko. A było to możliwe dzięki osobom uczestniczącym w tej imprezie, dziękujemy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *