Zawody Sportowo Pożarnicze o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice Zobacz zdjęcia

W niedzielę 28 czerwca w Roszkowie odbyły się Zawody Sportowo Pożarnicze
o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice.

Udział wzięło 9 drużyn męskich, siedem młodzieżowych oraz jedna kobieca. Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza i zadanie bojowe. Choć pogoda nie dopisała drużyny strażackie dzielnie walczyły o uzyskanie jak najlepszych wyników.

Drużyna młodzieżowa ( CTIF ) z Roszkowa zdobyła 4 miejsce klasyfikując się tuż za podium.

W grupie A ( Męskie ) OSP Roszków zdobyło 1 miejsce zaskakując wszystkich uczestników zawodów.

3 raz z rzędu OSP Roszków zdobywa Puchar Wójta Gminy. Wygrana daje przepustkę naszym strażakom na reprezentowanie naszej gminy w Powiatowych Zawodach Pożarniczych OSP które odbędą się w naszej Gmine. To już 2 raz z rzędu co nasi strażacy będą reprezentować Gminę Krzyżanowice na zawodach Powiatowych OSP, 1 raz stratowali 07.09.2013 w Kobyli gdzie zajęli 2 miejsce w Powiecie Raciborskim. Klasyfikacja generalna zawodów: sztafeta – ćwiczenie bojowe – wynik łączny